Liderzy

Jesteśmy byłymi dziennikarzami z kilkunastoletnim doświadczeniem w takich redakcjach, jak m.in. „Dziennik Polska-Europa-Świat”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Rzeczpospolita”, Radio TOK FM, Gazeta.pl oraz Telewizja Polska. Zajmowaliśmy się tematami politycznymi, gospodarczymi, biznesowymi i społecznymi.

W pracy PR-owca doradzaliśmy dla świata biznesu i polityki. Mamy doświadczenie w budowaniu wizerunku osób i marki, przygotowywaniu strategii komunikacyjnych dla firm z różnych sektorów gospodarki, a także w prowadzeniu projektów public affairs. Specjalizujemy się w działalności public affairs oraz w budowaniu strategii dla firm – również kryzysowej.

Łukasz Antkiewicz
PR&Public Affairs Advisor

 

15 lat doświadczenia w mediach, public affairs i PR korporacyjnym. Pracował jako dziennikarz mediów ogólnopolskich, takich jak „Dziennik Polska – Europa – Świat”, Radio TOK FM, portal Gazeta.pl oraz dziennik „Metro”. Doświadczenie w branży public relations zdobywał pracując dla klientów z sektora administracji publicznej, technologii, przemysłowego oraz samorządów zawodowych.

Kamila Wronowska
PR&Public Affairs Advisor

 

 

Przez kilkanaście lat spełniała się jako dziennikarka polityczna m.in.: w „Rzeczpospolitej”, „Dzienniku”, „Dzienniku Gazecie Prawnej”, TVP Info.  A że polityka uzależnia, po odejściu z mediów z polityką nie zerwała. Pracowała bezpośrednio z politykami w Sejmie. Dziś specjalizuje się w Public Affairs. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Prawie…