Oferta

Kreacja i realizacja kampanii PR

Najpierw analizujemy działalność klienta i jego konkurencję na rynku. Potem szukamy atutów, którymi w komunikacji będzie mógł on wyróżnić się na tle konkurencji. Na tej podstawie budujemy kompleksową strategię komunikacyjną wraz z harmonogramem realizacji poszczególnych działań, którą wcielamy od A do Z.

Prowadzimy działalność w zakresie komunikacji zewnętrznej, pomagamy firmom dotrzeć do grup docelowych. Wykorzystując nasze doświadczenie z pracy w mediach ogólnopolskich, budujemy relacje z dziennikarzami. Dla firm pełnimy rolę zewnętrznego biura prasowego. Pomagamy także w usprawnianiu komunikacji wewnątrz firmy, z pracownikami.

Gdy zachodzi potrzeba, wspieramy w sytuacjach kryzysowych. Kompleksowo budujemy strategie komunikacji kryzysowej.

 Public Affairs

 

Światy biznesu i polityki wzajemnie przenikają się. Pomagamy naszym klientom nawiązywać relacje z decydentami na szczeblu europejskim, krajowym i lokalnym, a potem je utrzymywać.

W oparciu o nasze doświadczenia wynikające z pracy w Sejmie, dla naszych klientów budujemy kompleksowe strategie działań public affairs, a następnie wspólnie je realizujemy.

Social media

 

Media społecznościowe to coraz częściej bardzo ważne uzupełnienie działań wizerunkowych dla firm.

Skupiamy się nie tylko na popularnych kanałach dotarcia, jak Facebook, Twitter czy Instagram. Mamy doświadczenie w budowaniu i tworzeniu serwisów kontentowych, dzięki którym nasi klienci w subtelny sposób docierają do określonych odbiorców ze swoim przekazem czy produktem.

Szkolenia medialne

 

Współpracujemy ze znanymi dziennikarzami radiowymi i telewizyjnymi, którzy prowadzą profesjonalne szkolenia medialne z zakresu m.in.: prawa prasowego, specyfiki wypowiadania się dla prasy, radia i telewizji – budowania „chwytliwych” setek, zachowania przed kamerą czy na konferencjach prasowych.